Vrácení zboží

Nevyhovuje vám z jakéhokoliv důvodu zboží, které jsme Vám zaslali? Nevadí, můžete nám jej do 14 dnů poslat zpět a my Vám bez zbytečných otázek vrátíme peníze.

 

PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ PROSÍM DODRŽUJTE NÁSLEDUJÍCÍCH 6 BODŮ:

1) Nejdéle do 14 dnů od převzetí zboží nám odešlete informaci o tom, že chcete odstoupit od smlouvy. Doporučujeme vám k tomu využít formulář, který naleznete ZDE. Vyplněný formulář nám prosím odešlete e-mailem na adresu dotazy@atevi-clothes.cz a následně jej také vytištěný přibalte ke zboží.

2) Zboží doručte zpět na adresu:

!!! VRÁCENÍ JE MOŽNÉ POUZE PŘES ČESKOU POŠTU !!! Co se týče Slovenska - tak je možné vrácení přes SLOVENSKOU POŠTU.

ATEVI CLOTHES S.R.O.
Pošta Depo Prostějov 70
Háj 379
798 12  Kralice na Hané

Vaše vrácené zásilky vyzvedáváme pouze jednou týdně - jakmile zásilku převezmeme, budeme Vás informovat na Váš e-mail.
 

Zboží musíte doručit na vlastní náklady. Neposílejte ho na dobírku, takovou zásilku nebudeme přebírat!

3) Zboží, které budete vracet, vám doporučujeme vracet v původním neporušeném obalu. Zboží by nemělo nést známky použití, mělo by být nepoškozené, kompletní a s kopií dokladu o koupi. Zboží doporučujeme pro přepravu pojistit. 

4) Peníze na bankovní účet nebo voucher za zboží vám vrátíme, a to do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Nejsme povinni vám vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než nám předáte zboží nebo prokážete, že zboží bylo odesláno.

5) Byla-li snížena hodnota zboží, jsme oprávněni naúčtovat vám poplatky spojené s uvedením zboží do originálního stavu. O tyto poplatky bude ponížena částka, kterou vám vyplatíme.

6) Pokud byl ke zboží poskytnut dárek, darovací smlouva se tímto ruší a jste povinni jej vrátit spolu se zbožím.

 Pokud chcete vrátit zboží, které jste objednali přes službu Twisto, tak je potřeba vrátit zboží včas do Vaší splatnosti.

Kompletní informace ohledně vrácení zboží ve 14 denní lhůtě naleznete v našich Obchodních podmínkách v bodě č. 5.

Potřebujete spíše než vrácení zboží řešit reklamaci? Potom prosím navštivte stránku reklamační řád, kde se dozvíte vše potřebné.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ PŘES SLUŽBU TWISTO:

1) Pokud Vám zboží nevyhovuje a máte objednáno přes službu Twisto, tak je potřeba zboží vrátit včas do Vaší splatnosti, kterou máte danou společnosti Twista.
Samozřejmě i pro platbu přes Twisto, platí 14ti denní lhůta na odstoupení kupní smlouvy.

2) Vyplněný formulář k odstoupení smlouvy zašlete prosím zpět na naší uvedenou adresu.

3) Pokud balíček stihnete vrátit do splatnosti Twista - není potřeba uvádět číslo Vašeho bankovního účtu.
Ale v případě, že balíček nestihnete vrátit do splatnosti, tak je potřeba objednávku celou uhradit a do formuláře uvést číslo Vašeho
bankovního účtu a finanční částka Vám bude vrácena od nás.

4) V případě, že vracíte pouze část zboží z Vaší objednávky, tak nás prosím informujte na naší e-mailové adrese a zašlete zboží prosím zpět.
Jakmile balíček převezmeme, tak faktura na Twistu bude upravená a následně Vám na e-mail přijde nová faktura k uhrazení od společnosti Twisto.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz