Vrácení zboží

Nevyhovuje vám z jakéhokoliv důvodu zboží, které jsme Vám zaslali? Nevadí, můžete nám jej do 14 dnů poslat zpět a my Vám bez zbytečných otázek vrátíme peníze.

 

PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ PROSÍM DODRŽUJTE NÁSLEDUJÍCÍCH 6 BODŮ:

1) Nejdéle do 14 dnů od převzetí zboží nám odešlete informaci o tom, že chcete odstoupit od smlouvy. Doporučujeme vám k tomu využít formulář, který naleznete ZDE. Vyplněný formulář nám prosím odešlete e-mailem na adresu dotazy@atevi-clothes.cz a následně jej také vytištěný přibalte ke zboží.

2) Zboží doručte zpět na adresu:

!!! VRÁCENÍ JE MOŽNÉ POUZE PŘES ČESKOU POŠTU !!!

ATEVI CLOTHES S.R.O.
Pošta Depo Prostějov 70
Háj 379
798 12  Kralice na Hané

 

Zboží musíte doručit na vlastní náklady. Neposílejte ho na dobírku, takovou zásilku nebudeme přebírat!

3) Zboží, které budete vracet, vám doporučujeme vracet v původním neporušeném obalu. Zboží by nemělo nést známky použití, mělo by být nepoškozené, kompletní a s kopií dokladu o koupi. Zboží doporučujeme pro přepravu pojistit. 

4) Peníze na bankovní účet nebo voucher za zboží vám vrátíme, a to do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Nejsme povinni vám vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než nám předáte zboží nebo prokážete, že zboží bylo odesláno.

5) Byla-li snížena hodnota zboží, jsme oprávněni naúčtovat vám poplatky spojené s uvedením zboží do originálního stavu. O tyto poplatky bude ponížena částka, kterou vám vyplatíme.

6) Pokud byl ke zboží poskytnut dárek, darovací smlouva se tímto ruší a jste povinni jej vrátit spolu se zbožím.

 

Kompletní informace ohledně vrácení zboží ve 14 denní lhůtě naleznete v našich Obchodních podmínkách v bodě č. 5.

Potřebujete spíše než vrácení zboží řešit reklamaci? Potom prosím navštivte stránku reklamační řád, kde se dozvíte vše potřebné.

Provozovatel webu Atevi Clotes s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace