Vrácení a výměna zboží

Nevyhovuje Vám z jakéhokoliv důvodu zboží, které jsme Vám zaslali? Pokud jste spotřebitel, nevadí, můžete nám jej do 14 dnů poslat zpět a my Vám bez zbytečných otázek vrátíme peníze.

PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ PROSÍM DODRŽUJTE NÁSLEDUJÍCÍCH 6 BODŮ:

 

FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ - KE STAŽENÍ ZDE

1) Nejdéle do 14 dnů od převzetí zboží nám odešlete informaci o tom, že chcete odstoupit od smlouvy. Pro odstoupení od kupní smlouvy můžete využít vzorový formulář (ke stažení výše). Odstoupení od kupní smlouvy můžete zaslat doporučeně na adresu Lucie Nováková, Kotvina 24, 431 51, Okounov nebo na email dotazy@atevi-clothes.cz.

Adresa pro reklamace a vrácení zboží, pokud jste s objednávkou nezakoupili službu - jednoduché vrácení.

Lucie Nováková

Kotvina 24, 431 51, Okounov

  

2) Zboží musíte doručit na vlastní náklady. Pro lepší orientaci doporučujeme odstoupení od smlouvy vždy přibalit i ke zboží. Neposílejte ho na dobírku, takovou zásilku nebudeme přebírat!

3) Zboží, které budete vracet, vracejte v původním neporušeném obalu. Zboží by nemělo nést známky použití, mělo by být nepoškozené, kompletní a s kopií dokladu o koupi. Zboží doporučujeme pro přepravu pojistit. 

4) Peníze na bankovní účet nebo dárkový poukaz Vám vrátíme, a to do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Nejsme povinni Vám vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než nám předáte zboží nebo prokážete, že zboží bylo odesláno.

5) Byla-li snížena hodnota zboží, jsme oprávněni naúčtovat Vám poplatky spojené s uvedením zboží do originálního stavu, pokud je to možné. O tyto poplatky bude ponížena částka, kterou Vám vyplatíme.

6) Pokud byl ke zboží poskytnut dárek, darovací smlouva se odstoupením od smlouvy ruší a jste povinni jej vrátit spolu se zbožím.

Pokud chcete vrátit zboží, které jste objednali přes službu Twisto Pay, tak je potřeba vrátit zboží včas do Vaší splatnosti objednávky dle Twisto Pay.

Kompletní informace ohledně vrácení zboží ve 14 denní lhůtě naleznete v našich obchodních podmínkách v bodě č. 6.

Potřebujete spíše než vrácení zboží řešit reklamaci? Potom prosím navštivte stránku reklamační řád, kde se dozvíte vše potřebné.

 

VÝMĚNA ZBOŽÍ:

FORMULÁŘ PRO VÝMĚNU ZBOŽÍ - KE STAŽENÍ ZDE

  1. Vytvořte novou objednávku na našem e-shopu a zvolte platbu převodem – OBJEDNÁVKU NEHRAĎTE!
  2. Do poznámky v nové objednávce vyplňte, že se jedná o výměnu zboží.
  3. V tabulce ve formuláři vyplňte, které zboží vracíte zpět k výměně.
  4. Pod tabulkou ve formuláři nezapomeňte vyplnit číslo nové objednávky.
  5. Poté, co obdržíme Váš balíček s vráceným zbožím, bude nová objednávka odeslána.
  6. Formulář nezapomeňte do balíčku přibalit a informovat nás emailem: dotazy@atevi-clothes.cz.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ PŘES SLUŽBU TWISTO:

1) Pokud Vám zboží nevyhovuje a máte objednáno přes službu Twisto Pay, tak je potřeba zboží vrátit včas do Vaší splatnosti, kterou máte danou službou Twisto Pay.
Samozřejmě i pro platbu přes Twisto Pay platí 14ti denní lhůta na odstoupení od kupní smlouvy.

2) Vyplněný formulář k odstoupení smlouvy zašlete prosím zpět na naší uvedenou adresu.

3) Pokud balíček stihnete vrátit do splatnosti Twisto Pay, není potřeba uvádět číslo Vašeho bankovního účtu. Ale v případě, že balíček nestihnete vrátit do splatnosti určené v Twisto Pay, tak je potřeba objednávku celou uhradit a do formuláře uvést číslo Vašeho bankovního účtu a finanční částka Vám bude vrácena od nás.

4) V případě, že vracíte pouze část zboží z Vaší objednávky, tak nás prosím informujte a pošlete nám formulář pro výměnu zboží na naší e-mailovou adresu a zašlete zboží prosím zpět. Jakmile balíček převezmeme, tak faktura na Twisto Pay bude upravená a následně Vám na e-mail přijde nová faktura k uhrazení od služby Twisto Pay.

 

Aktualizace - změna adresy pro vrácení a reklamaci zboží proběhla dne 29.5.2024

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz