Twisto

ODBĚR NA FAKTURU TWISTO

Nechce se vám teď vyťukávat číslo své platební karty? Spěcháte a potřebujete rychle nakoupit? Hodilo by se vám zaplatit později? Brnkačka. Celý nákup si můžete okamžitě objednat a zaplatit až 14 dní po doručení zboží. Sami si pak vyberete, jak nákup zaplatíte. A navíc pro věrné zákazníky je možnost zaplatit veškeré nákupy vždy až po výplatě...

CO JE TWISTO PAY?

Twisto Pay je platební metoda, díky které platíte až poté, co si zboží v pohodlí domova vyzkoušíte. E-shop Vám zašle zboží domů a vy následně platíte pouze to co si ponecháte. Na úhradu máte celých 14 dnů. Všechny informace o platbě dostanete od Twista e-mailem. Vrácení zboží se řídí standardními obchodními podmínkami e-shopu. Služba je zcela zdarma a není třeba se nikde předem registrovat.  Pouze pro osoby starší 18 let.

MOŽNÉ ZPŮSOBY PLATBY TWISTO FAKTURY

  • Bankovním převodem
  • On-line platební kartou
  • Naskenováním QR kódu faktury do mobilní aplikace vaší banky
  • V hotovosti na pobočkách České pošty či terminálech Sazka

 

ZAPLAŤTE ZA ZBOŽÍ AŽ PO VÝPLATĚ

Zákazníci, kteří alespoň jednou využijí možnost platby přes Twisto fakturu, jsou automaticky zařazeni mezi tzv. věrné zákazníky, kterým Twisto dovolí každý měsíc nakupovat bez placení libovolné produkty do určité výše a všechno toto zboží hromadně uhradit až do 15. dne následujícího měsíce. Co to tedy znamená? Že od nás můžete celý měsíc nakupovat zboží bez zaplacení jediné koruny a zaplatit jej jakmile obdržíte výplatu. A to nejlepší na tom všem je, že Twisto za tuto službu nechce žádné poplatky. Jedná se o službu, která je pro vás zdarma.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ PŘES SLUŽBU TWISTO

1) Pokud Vám zboží nevyhovuje a máte objednáno přes službu Twisto, tak je potřeba zboží vrátit včas do Vaší splatnosti, kterou máte danou společnosti Twista.
Samozřejmě i pro platbu přes Twisto, platí 14ti denní lhůta na odstoupení kupní smlouvy.

2) Vyplněný formulář k odstoupení smlouvy zašlete prosím zpět na naší uvedenou adresu.

3) Pokud balíček stihnete vrátit do splatnosti Twista - není potřeba uvádět číslo Vašeho bankovního účtu.
Ale v případě, že balíček nestihnete vrátit do splatnosti, tak je potřeba objednávku celou uhradit a do formuláře uvést číslo Vašeho
bankovního účtu a finanční částka Vám bude vrácena od nás.

4) V případě, že vracíte pouze část zboží z Vaší objednávky, tak nás prosím informujte na naší e-mailové adrese a zašlete zboží prosím zpět.
Jakmile balíček převezmeme, tak faktura na Twistu bude upravená a následně Vám na e-mail přijde nová faktura k uhrazení od společnosti Twisto.

 

PODMÍNKY SLUŽBY

Kompletní obchodní podmínky společnosti Twisto naleznete zde.

 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz